top of page

Day Two תזונה מותאמת אישית באמצעות חיזוי של תגובת סוכר למזון

האפליקציה שתסייע לכם לאכול בריא ולשמור על רמות סוכר מאוזנות בדם

הידעת: הגוף של כל אחד ואחת מאיתנו מגיב בצורה שונה למאכלים זהים: מאכל שמקפיץ את רמת הסוכר בדם לאחד, יכול להוביל לעליה מתונה יותר אצל אחר. גם מאכלים שנחשבים בריאים עלולים להקפיץ את רמת הסוכר בדם .

 

באמצעות הבנת הפרופיל הייחודי רק לכם, שכולל מידע רפואי אישי ומיפוי של הרכב חיידקי המעי, האפליקציה של DayTwo תאפשר לכם לדעת אילו מאכלים מקפיצים לכם את רמת הסוכר בדם, אילו מאכלים פחות, ואילו שילובים מומלצים במיוחד עבורכם.

כדי שתוכלו לדעת מהם שילובי המאכלים שימתנו את רמת הסוכר בדם שלכם.

ייעוץ ותמיכה לאיזון רמות הסוכר בדם והתזונה באמצעות אפליקציית Day Two

איך זה עובד? על תהליך הליווי

שימוש באפליקציה

4

עזרה בשימוש והכנסת תפריט מועדף מותאם אישית

*רשמים דרך אתר daytwo)

שיחת ליווי אישית

3

לאחר קבלת התוצאות, 30 דקות שיחת ליווי אישית.

קבלת קוד הנחה

2

חברי galatea lifestyle מקבלים קופון הנחה, שלחו מייל מכאן.

 

1

ליווי לחברי galatea lifestyle  

אשמח לענות על השאלות שלכם לפני הרשמה לתכנית

לחצו כאן

אשמח לעזור וללוות אתכם בדרך לאיזון רמות הסוכר וניהול המשקל בהתאמה אישית.

מוזמנים לעבור את התהליך בליווי galatea lifestyle הרשמו בהכנסת מייל, שם ומספר טלפון, וקבלו ליווי בתהליך השינוי, ניוזלטר, מענה לשאלות אישיות במייל או בטלפון

קבלת קוד קופון הנחה לשימוש אישי ושיחת ליווי אישית חינם לאחר קבלת התוצאות.

*מבוטחי כללית וחברות הביטוח, מוזמנים לבדוק הרשמה דרכם.

Thanks for submitting!

שאלות ותשובות

 • למה חשוב שרמת הסוכר בדם לא תעלה במהירות?
  כשרמת הסוכר עולה במהירות הגוף מפריש כמות גדולה של אינסולין וכתוצאה מכך רמת הסוכר שעלתה יורדת בחדות ונוצרת תחושה של רעב, חולשה ורצון עז לצריכת סוכר. עליות וירידות קיצוניות באופן יומיומי עלולות לגרום לנזקים כמו מחלות לב, כבד שומני, סוכרת והשמנה. DayTwo מסייעת לכם לבחור מאכלים שגורמים לעלייה מתונה ברמות הסוכר ולכן היא מונעת את הנזקים של הסוכר.
 • איך זה בעצם עובד?
  בתוך המעי נמצאים טריליוני חיידקים שאחראיים על מגוון של פעולות, כמו פירוק המזון שאנחנו אוכלים. DayTwo מבצעת מיפוי גנטי של הרכב החיידקים האלו, שמכונה המיקרוביום. תוצאות המיפוי יחד עם הנתונים הרפואיים והאישיים שלכם מאפשרים לחזות את קפיצות הסוכר בגוף לאחר האכילה.
 • מה כלול בתשלום לבדיקת DayTwo?
  מיפוי גנטי של חיידקי המעיים באמצעות ערכת בדיקה ביתית (דגימת צואה) שנשלחת למעבדה באמצעות שליח. אפליקציית תזונה מותאמת אישית מבוססת על תוצאות מיפוי החיידקים שעשיתם בשילוב נתונים אישיים ורפואיים. באפליקציה תוכלו לבדוק אילו מאכלים מומלצים לאיזון רמת הסוכר בדם ולבנות תפריט תזונה אישי. התייעצות עם דיאטנית שיחה עם דיאטנית להבנת התהליך
 • למי האפליקציה ממתאימה?
  DayTwo היא פתרון מעולה למי שצריך לשמור על סוכר מאוזן: • אנשים עם טרום סוכרת • אנשים עם סוכרת (סוג 2) • נשים לאחר סוכרת הריון • מטופלים בכבד שומני לא אלכוהולי • לכל מי שמעוניין לחיות עם רמת סוכר מאוזנת בדם

לאתר DAY TWO

בעברית

לאתר DAY TWO

באנגלית

ולהרשמה

מתוך אתר DAY TWO

הידעת?

מה שבריא עבור אחרים אינו בהכרח בריא עבורך. הסיפור שלנו מתחיל במחקר פורץ דרך של מכון ויצמן בהובלת פרופ' ערן סגל ופרופ' ערן אלינב. המחקר בחן כיצד רמות הסוכר בדם מושפעות מהתזונה שלנו. התוצאות היו מהפכניות, עוררו הדים רבים בכל עולם התזונה, וסיפקו הוכחה מדעית לכך שאנשים מגיבים בצורה שונה לאותם המזונות. האם פסטה או אורז מלא עדיפים עבורך? ומה כדאי לאכול בין הארוחות – תפוח או אפרסק? והאם באמת גלידה או שוקולד יקפיצו לך את רמות הסוכר בדם או שהם יכולים להוות קינוח לגיטימי בתפריט שלך? תופתע/י לגלות אילו מזונות עלולים להעלות את רמות הסוכר בדם, ואילו מזונות יסייעו בשמירה על רמות סוכר מאוזנות. 

וכן, הכל אישי.

איך זה יעזור לך?

 על פי מחקרים מדעיים רבים, נרמול רמות הסוכר בדם מקטין את הסיכוי ללקות במחלות לב וכלי דם, מחלות מטאבוליות, כבד שומני, השמנה, רעב מוגבר, עלייה ברמת שומנים בדם ועוד. כמו כן, חיזוי רמות הסוכר בדם לאחר הארוחות מסייע לסוכרתיים ולטרום סוכרתיים לנהל את רמות הסוכר בדם באמצעות תזונה שמתאימה להם באופן אישי. אנשים בריאים וספורטאים יהנו ממגוון התועלות הגלומות בתזונה מאוזנת וביניהן: רמות גבוהות יותר של אנרגיה, ערנות וריכוז, הקלה בהתמודדות עם רעב באמצעות הרגשת שובע לאורך זמן ועוד.

 

קצת על DAY TWO

בקיץ 2015 הוקמה החברה על ידי מריוס נכט(אחד ממייסדי ויו״ר חברת צ׳ק פוינט), יובל אופק וליהי סגל. החברה קיבלה באופן בלעדי את הזכות לשימוש בטכנולוגיה הייחודית של מכון ויצמן למתן המלצות תזונה מותאמות אישית. DayTwoמספקת כיום המלצות תזונה מותאמות אישית ללקוחות רבים בישראל ובארה״ב על בסיס ניתוח חיידקי המעי (מיקרוביום) ופרמטרים אישיים נוספים, במטרה לסייע באיזון רמת הסוכר בדם ובכך לשמור על אורח חיים בריא יותר. 

התקשורת המקומית והבינלאומית כיסתה את המוצר המהפכני של DayTwo והמחקר פורץ הדרך של מכון ויצמן. להלן מספר קישורים למידע שניתן למצוא בתקשורת:

 

קישורים

 • לוידאו המציג הרצאה קצרה של פרופסור ערן סגל, ממכון ויצמן על המחקר במסגרת TedX Talk כאן 

 •  לסרטון אנימציה קצר המציג את עיקרי תוצאות המחקר כאן

 •  למסמך המדעי המתאר את המחקר של מכון ויצמן שפורסם במגזין המדעי המוביל Cell כאן

 • לכתבה בערוץ 2 במסגרת חדשות המהדורה המרכזית כאן

 •  לתוכנית של ניב גלבוע בערוץ 10 כאן

 •  שמסביר את השימוש באפליקציה לאחר שהלקוחות כבר רכשו את המוצר כאן

 •  לסרט של גיא זוהר אפקט החיידק כאן 

 • עדות לקוח מרוצה (וידאו)

bottom of page